daikada bir güncellenmektedir..
www.turkiyespor.net 
Ülkelerin kendi saatleriSeptember 12
  ENGLAND: League OnePuan Durumu 
19:45 Hartlepool h2h Cheltenham Town

  ITALY: Serie BPuan Durumu 
19:45 Piacenza h2h Livorno

  GERMANY: BundesligaPuan Durumu 
19:30 Eintracht Frankfurt h2h Karlsruher

  GERMANY: 2. BundesligaPuan Durumu 
17:00 İY Alemannia Aachen 1 : 0 Ingolstadt
17:00 İY Kaiserslautern 1 : 0 St. Pauli
17:00 İY Oberhausen 1 : 1 Ahlen

  GERMANY: 3. LigaPuan Durumu 
18:00 Werder Am h2h Kickers Emden

  FRANCE: Ligue 2Puan Durumu 
19:00 Bastia h2h Amiens
19:00 Brest h2h Ajaccio
19:00 Chateauroux h2h Guingamp
19:00 Dijon h2h Montpellier
19:00 Nimes h2h Tours
19:00 Reims h2h Boulogne
19:30 Clermont h2h Troyes
19:30 Sedan h2h Strasbourg
19:30 Vannes h2h Angers

  FRANCE: Championnat NationalPuan Durumu 
18:30 Calais h2h Louhans
19:00 Niort h2h Cherbourg

  NETHERLANDS: EredivisiePuan Durumu 
19:45 Heerenveen h2h Heracles Almelo

  NETHERLANDS: Jupiler LeaguePuan Durumu 
19:00 AGOVV Apeldoorn h2h Omniworld
19:00 Dordrecht 90 h2h BV Veendam
19:00 Emmen h2h Excelsior
19:00 Fortuna h2h HFC Haarlem
19:00 Go Ahead Eagles h2h Eindhoven
19:00 Helmond Sport h2h Cambuur Leeuwarden
19:00 RBC Roosendaal h2h MVV Maastricht
19:00 Stormvogels/Telstar h2h RKC
19:00 Top Oss h2h Zwolle
19:00 VV Venlo h2h Den Bosch

  AUSTRIA: OFB Stiegl Cup 
18:00 Admira - : - SV Grodig
18:00 FC Wels - : - LASK Linz
18:00 Neuhofen Ried - : - Sturm
18:00 Parndorf - : - Wiener Neustadt
18:00 Rapid Am - : - Altach
18:00 SC Weiz - : - Austria W. Am.

  BULGARIA: A PFGPuan Durumu 
17:30 26 Levski 1 : 0 Cherno More

  CYPRUS: 1. DivisionPuan Durumu 
17:30 26 Doxa 0 : 0 Anorthosis
17:30 23 Ethnikos Achnas 0 : 0 APOEL

  CZECH REP.: Druha LeaguePuan Durumu 
15:30 MS Vitkovice 1 : 0 Bohemians 1905
16:00 MS Most 3 : 2 Hradec Kralove
18:00 Dukla Praha h2h Usti nad Labem
18:00 Jihlava h2h Karvina

  HUNGARY: Borsodi LigaPuan Durumu 
18:00 Debrecen h2h Haladas

  IRELAND: Premier DivisionPuan Durumu 
19:45 Finn Harps h2h Drogheda

  IRELAND: 1 divisionPuan Durumu 
19:45 Limerick h2h Shelbourne
19:45 Waterford h2h Monaghan United

  IRELAND: FAI Cup 
19:45 Galway - : - Bray

  POLAND: Orange EkstraklasaPuan Durumu 
16:45 53 LKS Lodz 1 : 0 Jagiellonia
19:00 Ruch Chorzow h2h Cracovia

  POLAND: I LigaPuan Durumu 
18:00 Zaglebie L h2h Znicz Pruszkow

  ROMANIA: Liga 1Puan Durumu 
15:00 MS Gloria Bistrita 1 : 2 Cluj
18:00 CS Otopeni h2h Arges

  SWITZERLAND: Challenge LeaguePuan Durumu 
18:45 Gossau h2h Concordia

  UKRAINE: National Cup 
15:00 MS Ilichevets 0 : 3 Shakhtar

  WALES: Premier LeaguePuan Durumu 
19:30 Airbus h2h Porthmadog
19:30 TNS h2h Caernarfon

  ARGENTINA: Torneo AperturaPuan Durumu 
23:00 Gimnasia Jujuy h2h Huracan TA

September 13
  ARGENTINA: Torneo AperturaPuan Durumu 
01:15 Banfield h2h Colon

  BRASIL: Serie B 
00:30 America Rn - : - Vila Nova Goiania
00:30 Avai Florianopolis - : - Fortaleza
00:30 Juventude - : - ABC Natal

  COLOMBIA: Copa Mustang ClausuraPuan Durumu 
01:30 Pasto h2h Deportivo Cali

September 12
  AUSTRALIA: A-LeaguePuan Durumu 
11:00 MS Melbourne Victory 1 : 0 Adelaide United

  IRAN: Premier LeaguePuan Durumu 
17:00 İY Aboomoslem 1 : 0 Zob-Ahan
17:00 İY Est-Ahvaz 0 : 0 Moghavemat Basij Shiraz
17:00 İY Pas 0 : 0 Payam Khorasan
17:00 İY Rah-Ahan 1 : 0 Peykan
17:00 İY Saba 1 : 0 Esteghlal
17:00 İY Sepahan 0 : 0 Malavan

September 13
  JAPAN: J-LeaguePuan Durumu 
06:00 Urawa Red Diamonds h2h Oita Trinita
07:00 Shimizu S-Pulse h2h Consadole Sapporo
08:00 Yokohama F.Marinos h2h Vissel Kobe

  KOREA REP.: K-League 
07:00 Busan I Park - : - Chunnam Dragons
07:00 Daegu FC - : - Pohang Steelers
07:00 Daejeon Citizen - : - Seongnam Ilhwa
07:30 Jeju United - : - FC Seoul
08:00 Ulsan Horang I - : - Suwon Bluewings

September 12
  SINGAPORE: S.League 
12:30 MS Geylang 1 : 1 Albirex

  EGYPT: Premier LeaguePuan Durumu 
20:30 Al Masria Lell Etesalat h2h Al Masry Port Said
20:30 Asyut Petroleum h2h Al Olympi
20:30 El Ittihad Al Sakandary h2h ENPPI Cairo

  MOROCCO: GNEF 1Puan Durumu 
22:45 DHJ El Jadida h2h OCK Khouribga

  SOUTH AFRICA: Premier LeaguePuan Durumu 
18:30 Orlando Pirates h2h Bidvest Wits
19:00 Santos Cape Town h2h Bay United